ubuntu blog
 Главная сайта       Статьи


Загальна характеристика зовнішніх засобів тестування компонентів комп'ютера

Рекомендуем к прочтению!!!


Порівняно простими ручними апаратними засобами контролю компонентів комп'ютера є логічні пробники, генератори поодиноких імпульсів, тестороз’єми, тестери мережної розетки.

При пошуку несправностей у цифрових схемах часто використовують логічний пробник. Він призначений для контролю та індикації цифрових сигналів високого та низького логічних рівнів на частотах проходження в десятки мегагерц. За допомогою логічного пробника можна перевірити роботу тактового генератора i наявність інших синхронізуючих сигналів. Несправність визначають ремонтом компьютера порівнянням сигналів на кожному з виводів несправності мікросхеми із сигналами на виводах справної. При контролі дисководів за допомогою логічного пробника перевіряють сигнали в інтерфейсному кабелі чи в самій цифровій частині схеми накопичувача.

У комплексі з лотачним пробником може використовуватись генератор поодиноких імпульсів. Biн призначений для примусової подачі в схему імпульсів високого рівня певної тривалості. Відповідні реакції порівнюються з еталонними.

Тест-роз’єми використовуються для контролю працездатності послідовних i паралельних портів. Це тест-роз’єми для 9- i 25- контактних послідовних портів та для 25- контактного паралельного порта. Такі роз’єми випускаються фірмою Intel та багатьма іншими фірмами. Intel випускає універсальний роз'єм, що поєднує вci три різновиди в одному корпусі. Якщо тест-роз'єм встановити замість з'єднувальних кабелів, то при перевірці сервисним центром працездатності сигнали з вихідних контактів порта подаватимуться на вхідні контакти, тобто caмi на себе.

Корисним виявляється інколи тестер мережної розетки, призначений для перевірки електричних розеток. Його вставляють у розетку, i за наявністю світіння трьох світлодіодів визначають правильність підключення електричних ліній. Найчастіше трапляється помилка неправильно підключеного заземлювального провідника. Мережні перешкоди в незаземленій системі потрапляють на спільний провід комп'ютера, стосовно якого відраховуються логічні сигнали. Це призводить до помилок при передачі даних i до періодичних збоїв.

Проблемою, зумовленою незалежним заземленням комп'ютера, є електричні розряди, що виникають у момент доторкання до його корпуса. Використовуючи простий тестер електричних розеток, можна швидко визначити її справність.

Тестери модулів пам'яті SIMM. Це невеликі тестери, розроблені для контролю стану модулів SIMM та інших типів модулів пам'яті, зокремакомпьютерний ремонт індивідуальних модулів кеш-пам’яті. Тестуються модулі пам'яті за допомогою програм діагностування. Але такі програми можуть тільки записувати коди в пам'ять, зчитувати i перевіряти їх.


После тяжелого рабочего дня хочеться отдохнуть или посмотреть любимый сериал или фильм, а так же веселый мультик в кругу семьи. Сейчас постепенно DVD диски отходят на второй план. Интерент становится быстрее и дешевле, поэтому у вас есть возможность фильмы смотреть онлайн бесплатно
Подарите себе и своим друзьям и близким часы радости от просмотра отличных фильмов.

Тестування компонентiв комп`ютера
"Воротила" интернет-игра
Movavi - видео конвертер
Шторы
Сайт-визитка                                                                                                  softhelp.org.ua